הגבלות חדשות על שילוח ואבטחה ב-FedExעודכן ב- 14 לדצמבר, 2010

תוך מאמץ מתמיד להפוך את הרשת הגלובלית שלנו לבטוחה יותר, אנו ב- FedEx עובדים בצמוד לסוכנויות הביטחון ברחבי העולם כדי להטמיע את אמצעי הבטיחות.

בהתאם להנחיות הגופים המפקחים, נכנסו לתוקפן המגבלות הבאות על משלוחי מטען:

תימן: כל משלוחי היצוא מושעים. מגבלה זו נכנסה לתוקף בסוף אוקטובר ותישאר עד להודעה חדשה.

בריטניה (הממלכה המאוחדת): למעט משלוחים המשויכים למוען מוכר למחלקת התעבורה הבריטית, משלוחים המכילים מחסניות טונר או דיו למדפסות לא יועברו אל בריטניה, דרכה וממנה, במידה ומועברים במסגרת ציוד להדפסה, ומשקל המחסנית עולה על 500 גרם (Oz 17.6). כל המגבלות האחרות על מחסניות למדפסת הוסרו.

גואם, איי מריאנה הצפוניים (סאיפן), פלאו, מיקרונזיה, איי מרשל, סמואה האמריקנית: עקב הנחיות הגופים המפקחים, סחורות מסוימות לא יורשו להכנס לשטחי גואם, איי מריאנה הצפוניים (סאיפן), פלאו, מיקרונזיה ואיי מרשל, סמואה האמריקנית. אנא צרו קשר עם מרכז שירות הלקוחות של FedEx או עם נציג FedEx שלכם למידע נוסף.

ברצוננו להדגיש כי הבטיחות היא ערך ליבה ב- FedEx וכי אנו מחויבים לספק סביבת עבודה בטוחה לעובדינו, למשלוחי הלקוחות ולנכסי החברה. החברה עומדת בכל נהלי הבטיחות האווירית ותקנות המלחמה בטרור המתחייבים בכל מדינה בעולם. אנו מנועים מלספק פרטים אודות סידורי האבטחה שלנו, אך מבהירים כי צוותי האבטחה המקצועיים שלנו בעולם פועלים במומחיות ותוך קשר רציף עם רשויות אכיפת החוק.

FedEx ממשיכה לבחון ולהטמיע נהלים לשיפור מערכות הביטחון ומתייחסת לכל איום בטחוני ברצינות הראויה. אנו נפעל במהירות, בתקיפות ובאחריות כדי לתאם את מאמצינו עם רשויות אכיפת החוק.